شرکت خدمات گردشگری الکترونیکی پارسیان

شرکت خدمات گردشگری الکترونیکی پارسیان

با گسترش روزافزون فناوری اطلاعات تمام بخش‌های صنعت گردشگری از قبیل هتل‌ها، خطوط هوایی، دفاتر خدمات مسافرتی، شرکت‌های کرایه اتومبیل، ، تورگردانان، و سازمان‌های مدیریت مقصد دریافته‌اند که فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و اینترنت منافع فراوانی برای آنها دارند و می توانند امروز کلیه فعالیت های سازمانی خود را به صورت آنی انجام دهند. منافعی که از این طریق متوجه این بخش ها می شود را می توان در مواردی همچون تعامل مستقیم با مشتریان، افزایش کارایی درونی، عرضه محصولات شخصی‌تر و دسترسی جغرافیایی وسیع‌تر از طریق افزایش نقاط فروش و غیره خلاصه کرد. با توجه به ماهیت ناملموس خدمات گردشگری، مصرف کنندگان در همان لحظه محصول یا خدمت خریداری شده خود را تجربه کرده و به عبارت دیگر، ویژگی تفکیک ناپذیری از ویژگی های بارز محصولات گردشگری است.

دسترسی آنی به اطلاعات و به وجود آمدن محیطی تعاملی لازمه اصلی خدمات الکترونیک در گردشگری است. فضای مجازی و اینترنت در سال های اخیر زندگی بشری را با تحول قابل توجهی مواجه ساخته است و نتیجه آن در بخش گردشگری نیز کاملا محسوس و نمایان است که برخلاف فناوری‌های اطلاعاتی دیگر چون سیستم‌های رزرواسیون و توزیع جهانی تنها از سوی عرضه‌‌کنندگان کنترل نمی‌شود و در اختیار همگان قرار دارد. یعنی مصرف‌کننده می‌تواند مستقیماً به عرضه‌کننده رجوع کند و محصولات را بدون نیاز به واسطه‌های سفر تهیه نماید. افراد همچنین قادر خواهند بود بسته‌های تور را شخصا از خانه‌های خویش و بدون توجه به محدودیت زمانی کار دفاتر خدمات مسافرتی تهیه نمایند و سفر خود را در لحظات آخر برنامه‌ریزی کنند.

با توجه به روند کنونی جهان که فناوری اطلاعات از توزیع خدمات و محصولات گردشگری به وجود آورده است، می توان گفت که گردشگری الکترونیک به حیات خود ادامه خواهد داد و بر سلطه کسب و کارهای سنتی بر این صنعت خواهد کاست. گردشگری الکترونیک انعطاف پذیری بیشتری را برای مسافران ایجاد کرده و می توانند با کسب اطلاعات بیشتر، با قدرت انتخاب بیشتری اقدام به سفر نمایند.

شرکت خدمات گردشگری الکترونیکی پارسیان با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و علوم مربوط به گردشگری، در راستای ارائه خدمات متمایز و مفید برای مسافران عزیز توانسته با راه‌اندازی فضاهای مجازی جهت کلیه خدمات گردشگری به صورت آنلاین، گام بلندی بردارد. از این رو می توان بخشی از حوزه های فعالیت و اهداف این شرکت را در موارد زیر اشاره کرد:

راه اندازی اپلیکیشن فروش آنلاین خدمات گردشگری

طراحی حرفه ای و سفارشی وب سایت

نگهداری و پشتیبانی وب سایت

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

طراحی نرم افزار رزرواسیون آنلاین (تور ، هتل و بلیط)

راه اندازی باشگاه مشتریان وفادار

خدمات ارسال و دریافت اس ام اس

راه اندازی و نگهداری شبکه کامپیوتری

طراحی نرم افزار اتوماسیون ثبت قرارداد و فروش داخلی